مهندسی عمران ومعماری
 
 
پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 19:12 ::  نويسنده : کورُش نصیری

یکی از مهارت هایی که بعضی از مهندسین عمران به دلیل عدم برخورداری از آن پس از فارغ التحصیلی دچار مشکل هستند، پیاده کردن نقشه ساختمان بر روی زمین می باشد. برای دانلود یک فایل پاورپوینت آموزشی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

رنگ ریزی و پیاده کردن نقشهادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 18:7 ::  نويسنده : کورُش نصیری

برای دانلود جزوه آموزش دیوارچینی به ادامه مطلب مراجعه کنید. در این جزوه فوق العاده خوب نحوه چیدن انواع دیوار به همراه عکس های اجرایی متعدد توضیح داده شده است. سر فصل ها:

 

شناسايى اصول ايمنى در ديوار چينى

انواع ديوار از نظر سيستم ساخت

دیوارهای باربر

دیوارهای حائل

دیوارهای دو جداره

ديوارهاى محافظ

ديوارهاى جدا كننده (پارتيشن)

انواع ديوار از نظر نوع مصالح

ديوار هاى سنگى

انواع سنگ چينى

لاشه چينى

سنگ چينى باد بر

سنگ چينى حصيرى

اشكال مختلف چيدن ديوار

ديوارهاى گرد

کرسی چینی

يك رجى كردن

آشنايى با ديوار گچى و انواع آن

قطعات گچى پيش ساخته

روكش هاى گچى

شناسايى اصول اجراي انواع اتصال دو ديوار

اتصال لاريز

اتصال لابند

اتصال دیوار در زاویه

اتصال دیوار در تلاقی

اتصال دیوار در تقاطع

شناسايى اصول ساختن دودكش

مراحل اجرای دیوار

 

دیوارچینیادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 18:1 ::  نويسنده : کورُش نصیری

برای دانلود نرم افزار طرح اختلاط بتن طبق ACI به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

نرم افزار طرح اختلاط بتن طبق ACIادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 20:59 ::  نويسنده : کورُش نصیری

برای دانلود دیتیل چاله آسانسور به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 

دیتیل چاله آسانسورادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 20:56 ::  نويسنده : کورُش نصیری

برای دانلود نرم افزار نام گذاری خاک به روش یونیفاید و آشتو به ادامه مطلب مراجعه کنید. با تشکر از آقای امین باقری برای تهیه این نرم افزار.

 

نرم افزار نام گذاری خاک به روش یونیفاید و آشتوادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 20:54 ::  نويسنده : کورُش نصیری

برای دانلود جزوه آموزش مدلسازی گنبدها در etabs به ادامه مطلب مراجعه کنید. این جزوه یا مقاله 33 صفحه ای توسط مهندس عليرضا پاداش نيك مدرس نرم افزار های سازه ای Etabs , Safe , Sap تهیه شده است. با تشکر از ایشان.

 

گنبد در etabsادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 13:54 ::  نويسنده : کورُش نصیری

این بار هم چند عکس دیگر از سازه نگهبان خرپایی برای استفاده دوستان در سایت قرار داده ام. محل اجرای پروژه شهرستان ساری می باشد. حجم عکس ها با حفظ کیفیت قابل قبول کاهش داده شده است.

 

سازه نگهبان خرپاییادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 19:52 ::  نويسنده : کورُش نصیری

برای دانلود عکس اجرایی آرماتوربندی استخر به ادامه مطلب مراجعه کنید. این 55 عکس توسط جناب مهندس امین باقری در مدت كارآموزي گرفته شده و درقالب یک فایل pdf آماده شده است. با تشکر از ایشان تقدیم شما.

 

آرماتوربندی استخرادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 19:46 ::  نويسنده : کورُش نصیری

برای دانلود جزوه مکانیک خاک - مبحث طبقه بندی خاک از آقای محسن دریس زاده به ادامه مطلب مراجعه کنید. این جزوه pdf در 9 صفحه تهیه شده و طبقه بندی خاک ها طبق سیستم های UCS و AASHTO را شامل می شود. با تشکر از ایشان تقدیم شما.

 

طبقه بندی خاکادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 19:45 ::  نويسنده : کورُش نصیری

 

این بار یک جزوه تایپ شده 143 صفحه ای از درس مکانیک سیالات رو برای دانلود قرار داده ام. این جزوه توسط جناب دکتر امیر حسین اسدیانی یکتا تهیه شده است. با تشکر از ایشان تقدیم شما.

 

مکانیک سیالاتادامه مطلب ...


در خدمت مهندسین گرامی کشور هستیم با تصاویر ساختمان های فلزی شهر زلزله زده بم. در این مجموعه عکس هایی از ساختمان های فلزی شهر بم به همراه علت خرابی آنها در خود عکس ها آورده شده است. ساختمان های فلزی شهر بم در زلزله 5 دی سال 1382 حدود 230 عدد بوده که 90 درصد این ساختمان ها تخریب شده است. باشد که با دیدن این عکس ها و شناخت علت خرابی هم طراحی هایمان بهتر انجام شود و هم اجرایمان.

 

خرابی ساختمان فلزی بمادامه مطلب ...


در خدمت مهندسین گرامی کشور هستیم با تصاویر ساختمان های بنایی شهر زلزله زده بم. در این مجموعه عکس هایی از ساختمان های بنایی شهر بم به همراه علت خرابی آنها در خود عکس ها آورده شده است. ساختمان های بنایی شهر بم در زلزله 5 دی سال 1382 حدود 3397 عدد بوده که 90 درصد این ساختمان ها تخریب شده است. باشد که با دیدن این عکس ها و شناخت علت خرابی هم طراحی هایمان بهتر انجام شود و هم اجرایمان.

 

خرابی ساختمان بنایی بمادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 20:40 ::  نويسنده : کورُش نصیری

این بار با یک جزوه خوب از درس مکانیک سیالات جناب دکتر مستوفی از دانشگاه تهران در خدمت شما هستیم. این جزوه تایپ شده 217 صفحه دارد و با اشکال متنوع امر آموزش را تسهیل کرده است. سر فصل های این جزوه عبارت است از:
1- تعاریف 2- ايستايی سيال 3- جريان سيال 4- شكل ديفرانسيلی معادلات حركت 5-شكل انتگرالی معادلات حركت 6- آناليز بعدی 7-جريان در لوله ها 8- تلمبه كردن مايعات 9- Line Sizing Criteria

 

جزوه سیالات دانشگاه تهرانادامه مطلب ...


پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 18:35 ::  نويسنده : کورُش نصیری
پنج شنبه 30 آبان 1392برچسب:, :: 16:34 ::  نويسنده : کورُش نصیری

آقای رمضان فتاح حصاری فایلی رو برای انتشار در اختیار ما قرار دادند که ما آن را برای دانلود شما دوستان آماده کرده ایم. این فایل پروژه درس تاسیسات ساختمان با موضوع سیستم گرمایش از کف می باشد. ضمن تشکر از ایشان، این پروژه به صورت پاورپوینت در 55 اسلاید است.

 

گرمایش از کفادامه مطلب ...


براي اجراي اين برنامه كافيه نرم افزار فلش پليير در كامپيوتر خودتان نصب شده باشد اميدوارم مورد قبول و رضايت شما عزيزان باشد .

در این سایت سعی بر آن شده است با روش جدید و منحصر به فرد آموزش دو درس مهم استاتیک و مقاومت مصالح انجام گیرد. در این روش از یک نرم افزار آموزشی که مفاهیم را به صورت گرافیک و انیمیشن نشان میدهد استفاده شده است.ادامه مطلب ...


درباره وبلاگ


به وبلاگ خودتون خوش اومدین . امیدوارهستم با حمایت شما مهندسین محترم بتونم ازاین وبلاگ درجهت معرفی رشته مهندسی عمران ومعماری وارائه مطالب وتکنولوژی های روز دنیا موفق بوده ولحظات مفیدی از جستجو دراین وبلاگ تقدیم شما عزیزان کرده باشم. "اگر میخواهید به کوه اورست صعود کنید باید تیمی به عظمت کوه اورست داشته باشید(جان ماکسول)
پيوندها

تبادل لینک هوشمند
برای تبادل لینک  ابتدا ما را با عنوان مهندسی عمران ومعماری و آدرس civilir.LXB.ir لینک نمایید سپس مشخصات لینک خود را در زیر نوشته . در صورت وجود لینک ما در سایت شما لینکتان به طور خودکار در سایت ما قرار میگیرد.

نويسندگان


ورود اعضا:

نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 41
بازدید دیروز : 1
بازدید هفته : 41
بازدید ماه : 79
بازدید کل : 10647
تعداد مطالب : 101
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1